Топ-3 корисних круп: пшениця, органічне зерно амарант, льон

Для тих, хто розуміє усю важливість здорового харчування, ми підібрали топ-3 надзвичайно корисних круп, щоб Ви могли урізноманітнити свій раціон.

1. Пшениця. Так, усі знають про те, що із цільних зерен пшениці можна варити кашу. Проте мало хто її готує взагалі, окрім Святої Вечері перед Різдвом. А даремно, адже пшениця збагачує організм вітамінами групи В, білками та мікроелементами. Клітковина зерен пшениці здатна зміцнювати м'язи тіла. Єдиним недоліком такої каші є тривалість її приготування. Щоб отримати смачну готову кашу, треба досить довго постояти біля плити. Але для того, щоб урізноманітнити свій раціон, каша із пшениці дуже добре підійде. Хоча б один раз на тиждень зготуйте собі цю страву. Кашу можна готувати на сніданок з медом та сухофруктами (подібно до різдвяної куті) або ж тушкувати з м'ясом та овочами.

2. Органічне зерно амарант. Це маловідома рослина, яка є потужним джерелом корисних речовин. Зерна амаранту, які можна активно споживати, багаті на вітамін А, який не втрачається при обробці. В насінні амаранту міститься сквален – речовина, яка є незамінною при синтезі вітаміну D в людському організмі. Також насіння багате харчовими волокнами, які сприяють очищенню кишечника від токсинів та покращують травлення. Завдяки великому вмісту білка під час споживання амаранту значно швидше приходить відчуття втамування голоду, а це дозволяє не переїдати. Крім того, амарант не лише поживний, але й надзвичайно корисний для організму. Регулярне його споживання – це хороша профілактика захворювань очей, безсоння, пухлин та інших хвороб.

Щодо приготування амаранту, то тут є декілька варіантів:

а) відварити зерно та споживати у вигляді каші, як ми це робимо із гречкою чи кутею;

б) можна пророщувати насіння, а паростки додавати у салат;

в) робити попкорн із амаранту.

Існують й інші варіанти споживання амаранту, але ми наголосили на основних.

3. Льон. Незаслужено забута каша із льону, адже насіння цієї рослини містить велику кількість вітамінів А, В, Е та F, а також потрібні для людського організму поліненасичені жирні кислоти. Таке насіння допомагає очистити організм від токсинів, сприяє виведенню з організму зайвої рідини. До того ж приготоване насіння льону у вигляді каші – це не просто надзвичайно корисно, але й дуже смачно!

Урізноманітнюйте свій раціон корисними та здоровими продуктами! Широкий асортимент екологічно чистих, здорових продуктів пропонує фермерське господарство "Костів". У нас Ви знайдете виключно органічну, без додавання будь-якої хімії продукцію. Завдяки відповідальному ставленню до своєї справи нам вдається отримати екологічно чисту та здорову продукцію, яку ми раді Вам запропонувати.

Якщо у Вас виникли якісь питання, Ви можете зателефонувати нам за контактним номером, і ми надамо усю інформацію, що Вас цікавить!