Кмин чорний насіння купити, означає забезпечити себе унівесальним лікарським засобом!

Чорний кмин, на подив багатьох, – не просто красива рослина, яка виконує лише естетичну функцію. Він має досить широку сферу застосування:

— зимовий букет буде мати прекрасний вигляд, якщо додати до нього правильно засушену чорнушку;
— для вбереження одягу від молі використовують цю рослину, яка своїм запахом відлякує комаху;
— в кулінарії чорний кмин також знайшов своє застосування (а саме насіння кмину);
— в медицині широко використовують чорнушку, про що ми й хочемо розповісти Вам далі.

Чорний кмин (чорнушка) володіє такими властивостями:

• Проносні. Ви не відчуєте настільки сильного ефекту, як від аптечних засобів, але часткове полегшення відчуєте. До того ж не варто забувати про те, що це органічний засіб, який діє без шкоди на Ваш організм.

• Сечогінні. Чорнушка добре впорається із виведенням з організму шкідливих речовин.

• Глистогінні. Про такі властивості чорного кмину людям відомо ще здавна. Його широко використовували для виведення глистів, які чинили негативний вплив на організм загалом.

• Знеболювальні (від жіночого болю) під час критичних днів у жінок, при окремих гінекологічних захворюваннях.

• Як засіб від безсоння, адже рослина сприяє поліпшенню сну.

У деяких випадках чорнушку застосовують для полегшення стану хворого, який страждає на утворення каменю в нирках. Чорний кмин здатен суттєво полегшити напади астми, скоротити їх частоту. Застосування чорнушки досить індивідуальне, тому, як і перед вживанням будь-якого іншого засобу, краще звернутися за консультацією до лікаря.

Не можна забувати про корисні властивості олії чорного кмину, адже її часто використовують як стимулятор імунітету. Тим, хто мріє про красиве та здорове волосся, варто звернути увагу на цю олію. Вона укріплює волосся, сприяє його зміцненню, запобігає випадінню і навіть передчасному посивінню.

Олія чорного кмину запобігає розвитку серцево-судинних захворювань, здатна нейтралізовувати дію алкоголю, а найголовніше – сприяє продовженню життя. Крім того, її використовують для покращення статевої функції у чоловіків та лікування безпліддя у жінок.

Як бачимо, чорний кмин – це унікальна лікувальна рослина, яка здатна вберегти від багатьох недуг. Господарство «Костів» здійснює вирощування органічної продукції, зокрема й чорного кмину. Кмин чорний насіння купити Ви можете у нас, завітавши до каталогу продукції. З приводу усіх питань просимо звертатися за номером телефону, що вказаний в контактній інформації.

Вибирайте органічне та будьте здоровими!