Про компанію

Життєдайне виробництво у господарстві "Костів" - це, життєдайні продукти, які характеризуються якістю, поживністю, цілковитою безпекою для організму, мають природний смак та є абсолютно здоровою їжею.

Господарство "Костів" вирощує продуцію за правилом «Життєдайна технологія для рослини, а не - рослина, для технології!». Переробка продукції здійснюється за правилом "Не зашкодь!". А продукт у нас "той, що треба", тобто такий, який має високу поживну і енергетичну цінність, у ньому має бути життєва сила (амарант, чорнушка, гуньба, голомша, овес голозерний, ячмінь голозерний, гречка зелена, пшениця чорнозерна, конюшина тощо).

Чому варто купувати продукцію саме у нас?

Для цього є безліч причин! Якщо Вас цікавить екологічно чистий продукт, який на жодному етапі вирощування не піддавався обробці хімікатами, тоді продукція нашого виробництва - це те, що Вам потрібно. Адже навіть посівний матеріал не піддається обробці. Боротьба із шкідниками проводиться виключно природними методами, бур’яни знищуються механічно або в ручну. Це свідчить про те, що в кінцевому результаті ми отримуємо абсолютно органічну, екологічно чисту, навіть без мінімального рівня вмісту хімічних речовин продуцію.

Органічне землеробство - це справа не з легких , але якщо вона приносить задоволення, то хороший урожай гарантовано. Ми не просто вирощуємо продукцію на продаж, ми покладаємо на це усі свої сили, робимо це з душею та великою надією стати корисними для людей!

Культури, які ми вирощуємо, не просто не шкодять організму, а сприяють покращенню його стану, допомагають уникнути багатьох хвороб. 

Щоб ознайомитися із всіма пропозиціями нашого господарства, пропонуємо завітати до каталогу товарів, де і можна замовити продукт, який Вас зацікавив. Оформлення замовлення можна здійснювати в режимі онлайн або в телефонному режимі. Працюємо по всій території України!

Якщо у Вас виникли питання, ми охоче відповімо на них! Просто зателефонуйте нам! Номер телефону вказано в контактах!

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Увага! ФГ "Костів" вирощує екопродукти зернові!
11 липня 2019 в 10:12

Ураження організму різними хімічними добавками відбувається шляхом вживання їх разом з їжею, куди тепер так часто їх додають. Щоб підтримувати свій організм здоровим і не завдавати йому шкоди, потрібно правильно харчуватися…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create